1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Bella Donna

Ігровий автомат Bella Donna

Альтернативное название:

Белла Донна

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Bella Donna - розробка від компанії Novomatic, присвячена венеціанському карнавалу. Запам'ятовується графіка, широкий розкид ставки (від 1 цента до 50 доларів), достаток комбінацій - основні переваги моделі від Новоматік. До того ж, деякі ігрові слот-автомати можуть похвалитися RTP 95,5%. Протестуйте ігровий автомат Bella Donna в казино Elslots ua - модель з великою кількістю Респін (max 45) і повним набором додаткових опцій.

Технічні характеристики

Белла Донна - апарат з п'ятьма робочими барабанами і 25 фіксоване активними лініями. У додатку 12 основних і два особливих символу. Автомат доповнений серією фріспінов, грою на множення і опцією «Perfect Logo Placement». Джекпот в розмірі 5 000 виплачується за комбінацію з п'яти фірмових логотипів. Базова символіка і коефіцієнти:
  • барвисті маски (15, 50, 75);
  • віяло (5, 10, 50);
  • портрети учасників карнавалу (15, 50, 150);
  • номінали карток від десятки до туза (5, 10, 15).
Склад ланцюжків - від трьох однакових зображень на лінії. З декількох комбінацій оплачується найстарша. Після отримання грошової винагороди гравець зможе помножити суму, скориставшись ризик-грою. Вгадайте колір закритою карти, і ваш приз буде подвоєний. Ризикувати можна не більше трьох разів поспіль. Дикий символ - знак заміни, що випадає на всіх барабанах. Вайлд замінить будь-яку картинку, крім Скаттер. Опція символу розкиду - запуск додаткових обертань. За ланцюжок з трьох Скаттер геймер отримає 10 подарункових спинив з потрійним коефіцієнтом. «Perfect Logo Placement» - особлива опція, що дозволяє зберегти Дикий знак на кілька раундів. Подробиці в інфо-розділі.