1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Belissimo!

Ігровий автомат Belissimo!

Альтернативное название:

Беліссімо!

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Belissimo! запрошує вас в італійську піцерію. Це класичний слот від компанії Microgaming. Дата випуску - 1 листопада 1999 року Ви можете грати в автомати казино Ельдорадо в платному або тестовому режимі онлайн.

Опис символіки і виплати

Головним героєм апарату Беліссімо! є шеф-кухар. Він подарує максимальні виграші. Сума нагороди залежить від того, на якій лінії випаде комбінація. За 3 його картинки покладаються такі коефіцієнти:

  • на першій - 1000;
  • на другій- 1500;
  • на третій- 2000;
  • на четвертій- 2500;
  • на п'ятій- 5000.

Цей символ також призначений Вайлд. Шеф-кухар віртуальної піцерії замінить в ланцюжку будь-який інший знак. 3 сімки принесуть геймеру множник 80, потрійні Bar - 60, подвійні - 40, а 1 Bar - 10. За змішані комбінації барів заклад виплатить 4 монети.

Характеристики та налаштування

Гемблінг відбувається на 3 барабанах. Гравці можуть активувати всі 5 ліній або залишити одну. Також слід вибрати номінал жетона. Даний параметр встановлюється в межах: 0,25-5 кредитів. Максимальна ставка в грі Беліссімо! дорівнює 25 доларам. За допомогою клавіші «Bet Max» можна швидко встановити граничну кількість жетонів. Мінімум на один раунд - 25 центів. Фріспінов і бонус-раундів не передбачено.

Теоретичний відсоток повернення коштів становить 93,23%. Рівень волатильності середній. Джекпот азартної гри - 5000 монет.

Якщо ви любите класичні слоти, обов'язково зіграйте в Belissimo! Це апарат з цікавою тематикою, Wild-знаком, простими правилами і зручним функціоналом.