1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Barbary Coast

Ігровий автомат Barbary Coast

Альтернативное название:

Піратське побережжя

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
Піратська тема взята за основу ігрового автомата Barbary Coast. Розробники Betsoft використовували сюжетні символи і графіку в форматі 3D. Додатково в Ельдорадо казино впроваджені спеціальні знаки і бонусні тури.

Характеристики ігрового автомата

Пятібарабанний слот Піратський Берег оснащений 30 лініями. Їх кількість можна зменшити за допомогою кнопки «Select lines». На кожен ряд доступні 1 - 5 монет номіналом 0,01 - 1 долар. Для цього призначені кнопки «Bet per line» і «Choose coin» відповідно. Вказавши прийнятні значення, тисніть на «Spin» для обертання барабанів. Альтернативний варіант - автоматичний режим гри за допомогою «Autoplay». Винагорода зараховується за призову комбінацію з трьох-п'яти ідентичних іконок. Це можуть бути пірати, золото, зброю, компас. Крім основних елементів, передбачені спеціальні елементи. При появі мінімум трьох зображень пірата Бена Сойєра відкривається раунд «Click me». Натисніть на запропоновані осередки, щоб отримати суму в розмірі однієї і більше загальної ставки. Папуги, що випали в будь-якому місці поля, активують фріспіни. Під час бонусних обертань не стягуються кошти з депозиту. Отримані винагороди зараховуються на рахунок по завершенні міні-раунду.

Особливості тематичної міні-ігри

Призовий тур «Fight bonus» запускається при випаданні портретів капітана. Тут потрібно битися з Чорної Бороди. Вибирайте дії: колючий / рубає удар або оборону. За кожне з них покладена нагорода (0,5 загальних ставок і більше). Переваги апарату Barbary Coast укладені в високій віддачі. RTP дорівнює 93,2%, а додаткові виплати забезпечені за рахунок фріспінов і бонусів.