1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Banana Splash

Ігровий автомат Banana Splash

Альтернативное название:

Жовтий Банан

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Тематика ігрового автомата Banana Splash від Novomatic — тропічні фрукти. Новачкам сподобаються прості правила і насиченість фарб зовнішнього оформлення. Професіонали клубу Elslots онлайн по достоїнству оцінять щедрість виплат і великі коефіцієнти. Очікуваний відсоток повернення — 96%.

Загальна інформація

В апараті Банани 5 робочих барабанів і 9 ліній виплат. На останні можна робити лише рівні ставки. Розмір вкладень — від одного до 10 кредитів. У грі є Дикий символ і Розкид, автоплей, раунд на множення і серія подарункових спинив з потрійним множником. Склад комбінацій — від трьох однакових картинок на лінії.

Таблиця виплат:

  • апельсин і кокос (15, 75, 250);
  • ананас (20, 100, 400);
  • кавун (5, 25, 125);
  • номінали гральних карт (5, 10, 25, 75, 100).

Опції особливих знаків і бонус-раунд

Банан — Дикий символ автомата Банановий Сплеш. Вайлд підмінить відсутні картинки, завершить комбінацію і подвоїть призові. Випадає Дикий знак на всіх барабанах. Тропічний пейзаж — Скаттер. За два розкид учасник отримає 5 загальних ставок. Три, чотири і п'ять Скаттер запустять додаткову гру у вигляді фріспінов. У вашому розпорядженні 15 подарункових обертань. У раунді активні останні настройки геймера. Продовжити спини не можна. Бонусу в додатку немає.

Вибирайте робочий режим і зіграйте в апарат з традиційною оплатою комбінацій. До речі, після кожної з них ви зможете ризикнути і збільшити свій виграш. Вгадайте колір закритою карти, і ваші кошти будуть помножені в два рази. Ризикувати можна не більше п'яти разів. Гроші надходять на рахунок переможця миттєво.