1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Baccarat Pro Series Table Game

Ігровий автомат Baccarat Pro Series Table Game

Альтернативное название:

Баккара Професійна Серія

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Baccarat Pro Series Table Game - різновид карткового розваги від NetEnt. Його особливість полягає у використанні тривимірної графіки. Запустивши слот, ви зіграєте проти віртуального дилера.

Правила азартної гри

Вгадайте перемогу дилера, гравця або нічию, поставивши на відповідне поле ( «Banker», «Player», «Tie»). Вам доступні фішки номіналом 0,1 - 500 доларів. Вибирайте прийнятний варіант і натисніть на «Deal» для роздачі карт (по дві кожному учаснику). У спірній ситуації викладається ще одна. Перемагає той, хто набере в сумі 9 очок або максимально наблизиться до значення. Бали розподіляються наступним чином:
  • 0 за десятку, валета, даму і короля;
  • 1 за туз;
  • 2 - 8 за двійку - вісімку відповідно.
Якщо загальна величина перевищує 9, то від неї потрібно відняти 10. Наприклад, шістка і сімка оцінюються в 13 очок. Віднімаємо 10 і залишається 3. Коефіцієнти виплат при перемозі круп'є і Гемблери рівні 2: 1, нічия оцінена 9: 1.

Додаткові опції автомата

Після закінчення гри можна зробити нову ставку, повторити попередню або помножити вкладення в два рази. Для цього призначені кнопки «New Bet», «Rebet», «Rebet х2». Також ви можете видалити фішки з поля, клікнувши на зображення хрестика. Для аналізу ситуації в лівій частині екрана відображаються результати останніх десяти роздач. Слот Баккара Професійна Серія привертає увагу великим діапазоном ставок. Зробивши вірний прогноз на переможця, ви повернете вкладені кошти в двократному або дев'ятикратному розмірі.