1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Aztec Treasures 3D

Ігровий автомат Aztec Treasures 3D

Альтернативное название:

Скарби Ацтеків 3Д

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
У 2011 році відомий виробник Betsoft розробив ігровий автомат Aztec Treasures 3D. У ньому три бонусних знака, Вайлд і Скаттер. Запускайте цей слот і все нові автомати в казино Ельслотс безкоштовно.

Правила, характеристики варіанти ставок і виплат

Пятібарабанний автомат Скарби Ацтеків 3D має 30 ліній для гри. Активувати є від однієї до тридцяти ліній. Кожна з них приймає ставку до 5 монет цінністю від 0,02 до 1. Виграшна комбінація формується з трьох, чотирьох або п'яти однакових зображень. Перший символ в оплачуваній послідовності повинен відображатися на першому барабані. Прості знаки дають такі виплати:
  • ритуальна чаша, червоний і зелений камені - 15-75 ставок;
  • піраміда і леопард - від 30 до 150 монет;
  • індіанський вождь і дві його подружки - від 60 до 300 кредитів.

Можливості бонусних раундів

Саме роль Вайлда не грає жоден із символів. Але Вайлд все-таки присутня в грі. Коли на екрані з'являється спис, вождь кидає його в який-небудь із знаків. Таким способом і визначається Wild, який доповнює прості знаки, завершуючи комбінації. Серію фрі спинив активує Скаттер із зображенням ящірки. Необхідно, щоб на екрані з'явилося 3, 4 або 5 подібних символів для запуску обертань. Якщо вождь збере з барабанів три різних за кольором каменю, то починається бонусна гра. На окремому екрані кожним каменем можна відкрити три з шести дверей. За кожними дверима знаходяться грошові призи, які в кінці раунду підсумовуються. Три хатини дають старт бонусної грі, де потрібно допомогти вождю з вибором подарунка для його подружки. Теоретичний відсоток повернення в автоматі Скарби Ацтеків 3D становить 93,01%. Граючи з реальними вкладеннями, будь геймер може виграти до 20 000 монет.