1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Avalon

Ігровий автомат Avalon

Альтернативное название:

Авалон

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Стильний, цікавий, прибутковий - так можна охарактеризувати ігровий автомат Avalon. Він знаходиться в списку популярних розробок компанії Microgaming. Випущений в 2006 році, слот досі конкурує з сучасними моделями. Гра, заснована на історії про короля Артура, сповнена різних можливостей і сюрпризів.

Технічні дані автомата

Не всі нові автомати оснащені такою кількістю ліній, як Авалон. Тут їх 20. Кожен з 5 барабанів апарату має по 3 осередки, де розміщуються різні картинки.

На вибрані активні лінії робиться ставка до 10 монет. Їх гідність - від $ 0,01 до $ 0,50. Максимальна сума на спин не перевищує 100 доларів. Волатильність у моделі середня, теоретичний відсоток повернення - 96,01%. Граючи на слоті, можна виграти гідну винагороду і при цьому не робити значних витрат.

Основні і спеціальні символи

Символіка Авалон включає спеціальні символи, які мають розширені можливості. В апараті представлені відразу два Вайлда. Один з них - це зображення острова і з'являється він у всіх раундах. Він замінює будь-який знак (крім Скаттер) і здатний самостійно приносити виграш. Інший Wild - це картинка з скринею. Він відображається виключно під час фріспінов і виконує свою традиційну роль.

Як Scatter виступає символ Леді Озера з мечем. Скаттер може сам утворювати виграшні комбінації. А 3-5 таких іконок запускають 12 фріспінов з множником х7.

Ігровий автомат Avalon простий і захоплюючий. Він дає реальний шанс отримати виграш.