1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. At The Copa

Ігровий автомат At The Copa

Альтернативное название:

В Копакабані

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Ігровий автомат At The Copaот Бетсофт з приємною тематикою літніх ночей на узбережжі Ріо-де-Жанейро. Повернення зроблених ставок встановлений на позначці в 97,42%, а максимальна виплата сягає 375 000 монет.

Функціональні можливості слота

В автоматі з тривимірною графікою передбачено п'ять барабанів. Ставки приймаються по будь-якій кількості ліній - від 1 до 30. На екрані 15 символів розмістилися по схемі 5х3. На кожну позицію приймається до п'яти кредитів вартістю від 0,02 до долара. Загальна ставка на спин досягає 150 доларів. Передбачена опція автозапуску, яка активує кілька обертань по заданих параметрах. За підсумками призового раунду можна зіграти за стійкою бару з одним з танцюристів у «орла або решка». Вгадуєте ви - виграш на кону подвоюється. В іншому випадку сума згоряє.

Символи та винагороди за комбінаціям

У слоті В Копакабані використані образи відомих танцюристів - Кароліна, Ріко і Педро. Комбінації з кожним з них принесуть до х300 ставок на рахунок. Рожевий фламінго, маракаси, барабани, саксофон і коктейль приносять до х100 кредитів при максимальному коні.

До спеціальних символів слота відносяться зображення гострого червоного перцю (Джекпот), витонченої ніжки танцівниці (Бонус) і написи Wild на тлі океану (Дикий елемент). Вайлд може замінити інші піктограми, допомагаючи завершити комбо. Якщо така іконка з'явиться на середньому барабані, вся колонка стає дикої і активується безкоштовний Респін. Повторне випадання призовий послідовності оплачується по екстра-мультиплікатору х2, після чого запускається ще один respin, поки не буде досягнутий максимальний множник х5 або не збере ланцюжок.

Символ розкид, з'явившись на 2, 3 і 5 барабанах одночасно, відкриває доступ до фріспінам з додатковими рандомних множителями х2-х10.