1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Alkemors Tower

Ігровий автомат Alkemor’s Tower

Альтернативное название:

Вежа Алкемора

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

У 2015 році був представлений ігровий автомат Alkemor's Tower. Теоретичний відсоток повернення в ньому дорівнює 94,96, а в сукупності з середньої дисперсією тут є виграти до 262 500 монет. Запускаючи ігрові апарати безкоштовно , можна ознайомитися з правилами та геймплеєм.

Особливості правил і ставки

У пятібарабанном автоматі Вежа Алкемора лінії відсутні. Але замість них передбачено 243 варіанти формування виграшних комбінацій. Безперервна послідовність з трьох, чотирьох або п'яти однакових зображень є оплачуваною комбінацією. Зображення повинні перебувати на сусідніх барабанах, починаючи з першого. На один спін можна поставити до 5 монет цінністю 0,02 - 1.

Спецсімволіка і виграшні тури

Бонусних символів тут кілька - це книга (фоліант) і 4 флакона з рідиною різного кольору. Якщо на першому і другому барабані виявиться книга, а на третьому один з флаконів - стартує додатковий раунд. Всього таких раундів чотири залежно від того, якого кольору випаде еліксир. У них використовуються безкоштовні обертання або випадкові знаки перетворюються в Wild і інші дорогі символи.

Поєднання з 2 фоліантів і ще одного, але вже з ліаною або з годинником також запускають дві серії Free Spins. У першій з них ліана є Вайлд, а в другій беруть участь знаки з високими коефіцієнтами виплат.

Ризик-гра тут розроблена за типом «Орел або Решка». Вона пропонується в кінці прибуткового обертання. Необхідно тільки вгадати випаде Орел або Решка після підкидання. Якщо гравець вгадав - виплата подвоюється, якщо немає - виграш анулюється.

У компанії Betsoft є багато продуктів, але представлена ​​модель з шістьма бонусними іграми перевершила всі інші.