1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Alien Robots

Ігровий автомат Alien Robots

Альтернативное название:

Роботи Прибульці

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Alien Robots стане успішним рішенням для любителів яскравого графіки. Модель 2012 года доповнена доречною анімацією і оригінальним фоном музичного супроводу. Особливості внутрішнього наповнення - велика кількість комбінацій (243) і особливі опції Дикого символу. Апарат доступний в двох робочих режимах. Тестувати в демо зможуть всі, а от грати на гривні в Ельдорадо казино - лише геймери з реєстрацією.

Знайомство з технічними характеристиками

Після вивчення правил ознайомтеся з особливостями внутрішнього наповнення і настройками слота. У грі п'ять барабанів і 30 потенційно виграшних ліній. Діапазон ставки варіюється від одного цента до п'яти доларів. Вибрати суму, як і число активних ліній, можна самостійно. Додаток доповнено Вайлд, Скаттер і серією безкоштовних спинив. RTP гри - 96,7%. Тематичні зображення:
  • собака-робот (5, 250, 1 000);
  • жовтий інопланетянин (50, 500 3 000);
  • червоний прибулець (25, 250, 1 000);
  • синій робот (5, 30, 200);
  • номінали карток (5, 10, 25, 100).
Вайлд - символ заміни. Знак підмінить відсутню зображення і завершить ланцюжок. Скаттер відповідає за активацію серії фріспінов і виплату грошової суми (від 50 до 150 монет). Sticky - особливий символ, що випадає на третьому барабані. Знак зуміє розширитися на дві сусідні позиції.

Серія подарункових обертань

Активувати фріспіни геймеру допоможе комбінація з Скаттер. Ланцюжок з трьох розкид запустить 10 обертань. За комбінацію з чотирьох Гемблери отримає 12 фріспінов, а за п'ять Скаттер - 15. Коефіцієнт в даному випадку дорівнює трьом. Протестуйте автомат Інопланетні Роботи - модель із середньою волатильністю і джекпотом в розмірі 10 000.