1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Alice In Wonderland

Ігровий автомат Alice In Wonderland

Альтернативное название:

Аліса в країні чудес

Производитель:

Playson

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Alice In Wonderland від Playson привертає увагу фентезійних сюжетом. В основі - однойменна казка Льюїса Керолла, а ілюстрації скопійовані з нового голлівудського варіанту фільму .. Слот пропонує для гри спеціальні знаки і фіксований джекпот. Вибирайте ліцензовані автомати - і виплата буде миттєвою.

Правила та особливості ігрового процесу

В апараті Аліса В Країні Чудес використано 5 барабанів і 20 ліній. Ви не зможете змінити кількість ліній бо параметр фіксований. Для ставок доступна лише одна монета. Її номінал варіюється від 0,2 до 100 доларів. Вибирайте прийнятний варіант, клікнувши на кнопку «Bet». Потім увімкніть обертання барабанів клавішею «Spin». Ви отримаєте винагороду при появі оплачуваної комбінації. Це - мінімум три однакових зображення. Основними символами обрані герої казки:
  • Чешир;
  • шляпник;
  • кролик;
  • 2 королеви.
Кожне поєднання оцінено конкретними коефіцієнтами (до 500 кредитів). Найприбутковіша комбінація - це п'ять зображень з чарівним зіллям "Випий мене". Мінімальні нагороди покладені за номінали карток.

Бонусні елементи і їх функції

У слоті передбачені Вайлд і Скаттер. Дикий символ - це Аліса. Основний персонаж замінює відсутні картинки. Поєднання стає призовим, а виплати зараховуються за фіксованими коефіцієнтами. Скаттер виконаний у вигляді пляшки чарівного зілля. Мінімум три іконки розкид активують 20 фріспінов. В ході бонусних обертань не стягуються кошти з депозиту. Переваги апарату - це широкому діапазоні ставок, фріспіни і Вайлд-символ.