1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Alaxe In Zombieland

Ігровий автомат Alaxe In Zombieland

Альтернативное название:

Алекса В Країні Зомбі

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Alaxe In Zombieland випущений компанією Microgaming в березні 2012 року. Тут вдало обіграна тематика жахів. Для ознайомлення в Ельдорадо казино можна пограти онлайн в демо-версію. Для вигідною грошової гри тут передбачена спеціальна символіка, два види бонусних ігор, серія безкоштовних обертань.

Огляд технічних характеристик

В автоматі Алекса В Країні Зомбі передбачено п'ять барабанів і 25 ліній. Мінімальна ставка становить 1 цент, а максимальна - 2 долари. Сумарно на спин приймається від 25 центів до 50 доларів. Теоретичний відсоток повернення становить 96,55%. Волатильність - середня. Прогресивний джекпот не жартуєте.

Символіка азартної гри

Виграшні поєднання формуються за стандартними правилами мінімум з трьох (для Вайлд - з двох) однакових символів. Розрахунок виграшу розраховується шляхом множення ставки на коефіцієнт комбінації. Набір базових символів такий:

  • білий кролик (множники х15-х500);
  • Капелюшник (х25-х750);
  • Чеширський Кіт (х50-х1 250);
  • портрет Аліси (х2-х2 500).

Годинники - перший символ розкиду. Він випадає на перших трьох барабанах і активує безкоштовні спини. Ключ - другий Scatter. З'являється на барабанах №2, №3 і №4 і запускає бонусну гру «Red Queen's Adventure». Гравцеві потрібно збирати троянди з могил і отримувати виплати. Флакон з зіллям - третій Скаттер (випадає на третьому, четвертому і п'ятому барабанах). Після цього запускається другий призовий раунд.

Слот Alaxe In Zombieland розпорядженні особливими знаками, серією free-spins і двома призовими раундами. Визначайтеся зі ставками і почніть вигравати, ознайомившись з функціоналом.