1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. 4 Seasons

Ігровий автомат 4 Seasons

Альтернативное название:

4 Сезона

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Створюючи ігровий автомат 4 Seasons, розробники з компанії Betsoft взяли за основу китайський календар. Згідно зі східним гороскопом кожному році відповідає певна тварина. Так і в нашому слоті в ролі дійових осіб виступили милі дитинчата цих звірів. Позитивні емоції вам гарантовані.

Набір технічних параметрів

На вибір клієнта онлайн-казино надаються завжди активні 30 ліній і 5 барабанів. Виграші нараховуються при збігу не менше трьох ідентичних символів, що йдуть один за одним. Початком ланцюжка повинен бути перший барабан з лівого боку. При випаданні декількох переможних комбінацій призові нарахування за кожен з них підсумовуються.

Багатьом гравцям тут подобається і широкий діапазон бета. Величина ставки на один спін знаходиться в межах від 0,6 до 150 кредитів. А якщо врахувати додаткові множники, то гра за максимальною ставкою здатна принести колосальні нагороди - до 12000 рублів за спин.

Бонусні можливості

Окремою фішкою слота 4 Пори Року є наявність секторів з додатковими множниками. У нижньому лівому кутку монітора розташовано колесо з 12 різними зонами. Стрілка вказує лише на один сектор із зображенням будь-якого символу. Він вважається золотим, а виплати по ньому за участю в призовий комбінації множаться на 10. Розташовані поруч біля основного знака картинки дають збільшення при випаданні в 5 і 2 рази. Кожні 30 обертань завершують дію золотого символу, і стрілка колеса переходить на наступний сектор.

Також геймплеєм передбачена бонусна функція "Block Win Combo". Це спеціальна система нарахування виграшів. Вона активується, якщо ланцюжка однакових символів на сусідніх барабанах закривають цілі блоки осередків. В такому випадку гемблер будуть забезпечені заохочувальні грошові винагороди.

Віртуальний автомат 4 Seasons в першу чергу хороший своєю функцією активації додаткових множників. Цей фактор дозволяє геймерам з упевненістю приступати до тривалого ігрового процесу по середнім і великим ставками.